• Promocja -20% na zabiegi laserem frakcyjnym i chirurgicznym

  Promocja -20% na zabiegi laserem frakcyjnym i chirurgicznym

  PROMOCJA „- 20%” NA ZABIEGI LASEREM FRAKCYJNYM I CHIRURGICZNYM DO KOŃCA SIERPNIA

  Dlaczego warto poddać się zabiegom wykonywanym laserem frakcyjnym ?

  Ponieważ laser frakcyjny to nowoczesne urządzenie służące do trwałej i całkowitej regeneracji skóry. Zabiegi wykonywane laserem są skuteczne, bezpieczne i w szybki sposób potrafią zlikwidować zmiany skórne, poprawić jakości i jędrności skóry. To obecnie najlepsza metoda zmniejszania widoczności blizn i rozstępów, likwidowania przebarwień skóry.

  Dlaczego warto skorzystać z zabiegów wykonywanych laserem chirurgicznym ?

  Ponieważ większości z nas dokuczają kurzajki, pieprzyki, brodawki lub inne narośle skórne, które szpecą i przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Często przyzwyczajamy się do nich i wydaje się nam, że nic nie możemy z tym problemem zrobić. Tymczasem współczesna laseroterapia potrafi się uporać z tego rodzaju zmianami już w ciągu jednej, kilku dziesięciominutowej wizyty. Czasami, przy większych zmianach w ciągu kilku sesji terapeutycznych. Ogromna skuteczność, niskie ryzyko powikłań i szybki powrót do formy, a także bardzo sprawna regeneracja skóry po zabiegu powodują, że laser CO2 jest uważany dziś za najlepsze narzędzie do usuwania znamion.

  Zabiegi wykonywane są przez lekarza chirurga lek. med. Katarzynę Próchniak.
  Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z konsultacji oraz zabiegu prosimy o zapisy pod numerem telefonu 81 752 18 04 lub osobiście w rejestracji przychodni, która mieści się na

  ul. Wacława Jawoszka 3 w Łęcznej.
  Ilość miejsc jest ograniczona.

  Leave a reply →