• 50 % zniżki na zabiegi

  50 % zniżki na zabiegi

  Wiosna tuż, tuż.. czas pomyśleć o sobie. Tylko teraz 50% na zabiegi laserem frakcyjnym i chirurgicznym. Zabiegi odbędą się w lutym i marcu w przychodni Salmed. Tylko 50% standardowej ceny !

  Każdemu z nas doskwierają pewne niedoskonałości: przebarwienia, blizny potrądzikowe, wiotkość skóry, rozstępy, zmarszczki itd. Ale dzięki zabiegom laserem frakcyjnym można się ich pozbyć.

  Laser frakcyjny to nowoczesne urządzenie służące do trwałej i całkowitej regeneracji skóry. Zabiegi wykonywane laserem są skuteczne, bezpieczne i w szybki sposób potrafią zlikwidować zmiany skórne, poprawić jakości i jędrności skóry. To obecnie najlepsza metoda zmniejszania widoczności blizn i rozstępów, likwidowania przebarwień skóry.

  PORA ZADBAĆ O SIEBIE

  Czy dokuczają Ci kurzajki, pieprzyki, brodawki lub inne narośle skórne, które szpecą i przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu? Często przyzwyczajamy się do nich i wydaje się nam, że nic nie możemy z tym problemem zrobić. Tymczasem
  współczesna laseroterapia potrafi się uporać z tego rodzaju zmianami już w ciągu jednej, kilkudziesięciominutowej wizyty. Czasami, przy większych zmianach w ciągu kilku sesji terapeutycznych. Ogromna skuteczność, niskie ryzyko powikłań i
  szybki powrót do formy, a także bardzo sprawna regeneracja skóry po zabiegu powodują, że laser CO2 jest uważany dziś za najlepsze narzędzie do usuwania znamion.

  Zabiegi wykonywane są przez lekarza chirurga.
  Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z konsultacji oraz zabiegu prosimy o zapisy pod numerem telefonu 81 752 18 04 lub osobiście w rejestracji przychodni, która mieści się na ul. Wacława Jawoszka 3 w Łęcznej.
  Ilość miejsc jest ograniczona.
  Pamiętaj teraz tylko 50% ceny.

  Leave a reply →