• Głęboka mezoterapia skóry twarzy – Aquashine BTX

  Głęboka mezoterapia skóry twarzy – Aquashine BTX

  Aquashine BTX jest zdecydowanym liderem, jeśli chodzi o produkty do mezoterapii igłowej skóry twarzy. To jedno z najskuteczniejszych narzędzi w walce z nieestetycznymi zmianami, takimi jak cienie, zmarszczki czy worki pod oczami. Dzięki unikalnej kombinacji peptydów biomimetycznych zabieg poprawia mikrokrążenie, redukuje objawy starzenia pojawiające się pod oczami oraz towarzyszący im zazwyczaj obrzęk. Dodatkowo zapobiega niedrożności limfatycznej. Po zabiegu, skóra wokół oczu zostaje odmłodzona, rozświetlona i zrewitalizowana, przez co cała twarz wygląda zdrowo i promiennie. O skuteczności linii Aquashine przekonało się już wielu naszych Pacjentów.

  Kto wykonuje zabieg?
  Zabieg wykonywany jest przez lekarza chirurga lek. med. Katarzynę Próchniak.

  Czy zabieg jest bolesny?
  Dzięki zastosowaniu znieczulenia na 30-60 minut przed ( maść znieczulająca ), zabieg jest niemal bezbolesny.

  Wskazania

  • Cienie pod oczami
  • Zmarszczki pod oczami
  • Wyraźnie zaznaczona dolina łez
  • Fałdy powiekowo – policzkowe
  • Niewielkie worki pod oczami

  Przeciwwskazania

  • Alergia na składnik preparatu/stosowany preparat
  • Cukrzyca
  • Stany ropnych i zapalne skóry
  • Opryszczka
  • Ciąża i karmienia piersią

  Jak wygląda zabieg?

  1. Konsultacja wstępna

  Podczas pierwszego spotkania lekarz w trakcie wywiadu z Pacjentem wyklucza przeciwwskazania, objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania Pacjenta względem rezultatów, informuje, ile będzie trwał w przybliżeniu okres rekonwalescencji oraz jak należy w tym okresie postępować.

  2. Zabieg

  Sam zabieg przeprowadzany jest tradycyjną metodą mezoterapii igłowej – seria drobnych, precyzyjnych iniekcji preparatu w bardzo małych dawkach, pozwala na jego równomierne rozmieszczenie w skórze. Dzięki temu powierzchnia skóry jest odżywiona i zrewitalizowana równomiernie i dogłębnie. Kwas hialuronowy nieusieciowany w naturalny sposób wypełnia przestrzenie międzykomórkowe wyrównując i znacząco odświeżając skórę, a dodatkowo preparat wspomaga powstawanie nowych włókien elastycznych i kolagenowych, dzięki czemu zregenerowana skóra nabiera zdrowszego, bardziej świetlistego wyglądu.

  3. Wizyta kontrolna

  Po zakończeniu mezoterapii skóra może być przez jakiś czas lekko obrzęknięta, a także mogą wystąpić na niej drobne zasinienia, zaczerwienienia lub strupki, które jednak bez trudu można ukryć pod makijażem. Po trwającym kilkanaście do kilkudziesięciu minut zabiegu, skóra może przez dwa, maksymalnie trzy dni być lekko obrzęknięta i zaczerwieniona. Jednak poza standardowym łagodzeniem i ewentualnym chłodzeniem nie ma konieczności zachowywania szczególnych procedur pozabiegowych.

  Leave a reply →