• NOWOŚĆ!     MEZOTERAPIA i AQUASHINE

  NOWOŚĆ! MEZOTERAPIA i AQUASHINE

  MEZOTERAPIA

  Korzyści z mezoterapii:

  • głębokie nawilżenie skóry
  • stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych
  • poprawę mikrokrążenia
  • uzupełnienie niedoborów witamin oraz minerałów
  • zwiększenie napięcia i elastyczności skóry
  • redukcja oznak starzenia się
  • odmłodzenie i rewitalizację skóry

  Po serii zabiegów mezoterapii widoczna jest wyraźna poprawa gęstości skóry, jej rozjaśnienie i odmłodzenie. Wykonanie serii zabiegów igłowej skutkuje nie tylko poprawą strukturalną, ale i funkcjonalną skóry. Jej rezultatem jest m.in. pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji. Pogrubienie skóry i naskórka powoduje redukcję istniejących zmarszczek oraz zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

  Pełne efekty mezoterapii widoczne są po serii 4-6 zabiegów. Powinny się one odbywać cyklicznie co 2-4 tygodnie, a w fazie podtrzymującej; raz na kilka miesięcy. Dzięki zabiegom podtrzymującym, efekty kuracji utrzymują się znacznie dłużej.

  Wskazania do zabiegu mezoterapii

  Zabiegi mezoterapii polecane są przede wszystkim osobom w wieku 30-60 lat, które chcą odmłodzić swoją twarz lub inne okolice ciała, zredukować objawy starzenia się i poprawić stan oraz kondycję skóry.
  Zabiegi mezoterapii wskazane są w szczególności wtedy, gdy problemem jest zmęczona, wiotka, pozbawiona elastyczności i napięcia skóra. Dużą korzyć odniosą z nich osoby skarżące się na zmiany potrądzikowe, przebarwienia, worki lub zasinienia pod oczami, obwisłą skórę, teleangiektezje (pajączki naczyniowe), uszkodzenia posłoneczne lub nadmierne rogowacenie naskórka.

  Zabiegi mezoterapii skóry są wskazane u osób narażonych na negatywny wpływ takich czynników, jak: zanieczyszczone powietrze, palenie tytoniu (czynne lub bierne), alkohol, niewłaściwa dieta, stres, mała ilość snu czy nadmierna ekspozycja na światło słoneczne.

  PREPARATY DO MEZOTERAPII IGŁOWEJ

  Dermaheal SB
  Dermaheal SB to preparat do mezoterapii redukujący przebarwienia skórne i zmniejszający syntezę melaniny.
  Działa rozjaśniająco i efektywnie zapobiega dalszej pigmentacji skóry. Redukuje powstałe w wyniku syntezy melaniny przebarwienia skórne i rozjaśnia oraz wyrównuje koloryt cery. Sprawia, że skóra staje się rozświetlona i pełna zdrowego blasku. Skuteczny także w walce z plamami starczymi. Pozostawia skórę gładką, miękką i promienną.
  Dermaheal SB zawiera kilkadziesiąt składników aktywnych, w tym: witaminy, aminokwasy, minerały i peptydy biomimetyczne. Nie zawiera kwasu hialuronowego.

  Dermaheal SR
  Dermaheal SR to rewitalizujący preparat do mezoterapii igłowej dający efekt odmłodzenia, redukcji zmarszczek i zapobiegający starzeniu się skóry. Działa szczególnie korzystnie na skórę wokół oczu, trądzikową i o rozszerzonych porach. Redukuje drobne zmarszczki i poprawia elastyczność skóry, zwiększając w niej ilość kolagenu, elastyny i innych składników macierzy międzykomórkowej.
  Dermaheal SR zawiera 57 składników aktywnych, w tym: witaminy, aminokwasy, minerały, koenzymy, kwasy nukleinowe, czynniki redukujące i peptydy biomimetyczne. Nie zawiera kwasu hialuronowego.

  Dermaheal Dark Circle Solution
  Redukcja cieni pod oczami.
  Efekt rozjaśnienia.
  Terapia przeciwstarzeniowa.

  Dermaheal Dark Circle Solution

  Dermaheal Dark Circle Solution dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę pod oczami, redukując cienie i oznaki zmęczenia – dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia. Preparat wygładza zmarszczki pod oczami i zapobiega ich powstawaniu. Poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni pod oczami.

  Składniki aktywne:
  Peptydy Biomimetyczne:
  Oligopeptide-34: zmniejsza syntezę melaniny blokując transfer ciałek melaninowych do keratynocytów, odpowiada za nawilżenie skóry,
  Oligopeptide-24: redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową,
  Decapeptide-4: wzmacnia elastyczność, wpływa na syntezę elastyny i kolagenu, poprawia metabolizm białek, zmniejsza insulino odporność, wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za wygładzanie skór.

  Dermaheal Eyebag Solution
  Redukuje worki i opuchnięcia pod oczami.
  Zapobiega powstawaniu obrzęków.
  Terapia przeciwstarzeniowa.

  Dermaheal Eyebag Solution
  Dermaheal Eyebag Solution dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż redukując worki i opuchnięcia pod oczami oraz zapobiegając zastojom limfatycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe pod oczami. Produkt wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry, ma także działanie rozjaśniające i rozświetlające.

  Składniki aktywne:
  Peptydy Biomimetyczne:
  Tripeptide-41: zapobiega akumulacji tkanki tłuszczowej i stymuluje lipolizę,
  Nonapeptide-18: działanie przeciwstarzeniowe, przeciwzapalne,
  Oligopeptide-61: zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych, zwiększających odkładanie tłuszczu,
  Oligopeptide-73: zapobiega uszkodzeniom komórek skóry poprzez hamowanie wpływu UV
  i innych czynników indukujących apoptozę.

  NOWOŚĆ DO GŁĘBOKIEJ MEZOTERAPII!

  AQUASHINE

  Głęboka mezoterapia do intensywnej regeneracji skóry. Wyjątkowa, głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym dla zmęczonej i wysuszonej skóry twarzy, szyi i rąk. Poprawia elastyczność i nawilża już po pierwszym zabiegu. Przeznaczona dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza.

  Nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny, w stężeniu 1,5%.

  Kompleks peptydowy:
  Rejuline( Acetyl Decapeptide-3),
  CG-TGP2 (Oligopeptide-34),
  CG-Seperin (Oligopeptide-72),
  CG-EDP3 (Oligopeptide-24).

  Kompleks odżywczy:
  14 witamin,
  24 aminokwasy,
  8 minerałów i koenzymów,
  5 kwasów nukleinowych.

  Zalety:
  Redukuje zmarszczki i poprawia elastyczność skóry dzięki tworzeniu nowych komórek skóry.
  Rewitalizuje zmęczoną i przesuszoną skórę maksymalizując proliferacją komórkową.
  Czysty kwas hialuronowy odżywia i nawadnia skórę.

  MEZOTERAPIA  – 300 ZŁ

  AQUASHINE       – 500 ZŁ

  Leave a reply →