• Promocja „-50%” do końca maja !

  Promocja „-50%” do końca maja !

  PROMOCJA NA ZABIEGI LASEREM FRAKCYJNYM I CHIRURGICZNYM DO KOŃCA MAJA .

  Ze względu na duże zainteresowanie zabiegami wykonywanymi laserem frakcyjnym oraz chirurgicznym wydłużamy promocję „- 50%” aż do końca maja.

  Dlaczego warto poddać się zabiegom wykonywanym laserem frakcyjnym ?

  Ponieważ laser frakcyjny to nowoczesne urządzenie służące do trwałej i całkowitej regeneracji skóry. Zabiegi wykonywane laserem są skuteczne, bezpieczne i w szybki sposób potrafią zlikwidować zmiany skórne, poprawić jakości i jędrności skóry. To obecnie najlepsza metoda zmniejszania widoczności blizn i rozstępów, likwidowania przebarwień skóry.

  Dlaczego warto skorzystać z zabiegów wykonywanych laserem chirurgicznym ?

  Ponieważ większości z nas dokuczają kurzajki, pieprzyki, brodawki lub inne narośle skórne, które szpecą i przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Często przyzwyczajamy się do nich i wydaje się nam, że nic nie możemy z tym problemem zrobić. Tymczasem współczesna laseroterapia potrafi się uporać z tego rodzaju zmianami już w ciągu jednej, kilku dziesięciominutowej wizyty. Czasami, przy większych zmianach w ciągu kilku sesji terapeutycznych. Ogromna skuteczność, niskie ryzyko powikłań i szybki powrót do formy, a także bardzo sprawna regeneracja skóry po zabiegu powodują, że laser CO2 jest uważany dziś za najlepsze narzędzie do usuwania znamion.

  Zabiegi wykonywane są przez lekarza chirurga.
  Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z konsultacji oraz zabiegu prosimy o zapisy pod numerem telefonu 81 752 18 04 lub osobiście w rejestracji przychodni, która mieści się na ul. Wacława Jawoszka 3 w Łęcznej.
  Ilość miejsc jest ograniczona.
  Pamiętaj 50% ceny.

  Leave a reply →