• 17-03-2017

  Dietetyk

  Dietetyk kliniczny mgr Monika Szewczak

  Dietetyk kliniczny, edukator żywieniowy, założycielka Centrum „Wybierz Zdrowie”, członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, specjalistka wpisana na listę SOIT – dietetyków polecanych pacjentom
  z insulinoopornością, wykładowca Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji.

  Doświadczenie zdobywała w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie oraz Centrach Medycznych, pracując z pacjentami w sposób holistyczny, opierając się na szczegółowych badaniach laboratoryjnych, nowoczesnej diagnostyce alergii i nadwrażliwości pokarmowych.W ramach pracy dyplomowej prowadziła badania dotyczące wpływu określonych składników diety na funkcjonowanie dzieci ze spektrum autyzmu.

  Specjalizuje się w dietoterapii zaburzeń metabolicznych, endokrynologicznych i chorób przewodu pokarmowego. Pomaga pacjentom schudnąć bez wyrzeczeń i skutecznie wprowadza zmiany w jadłospisach w wybranych jednostkach chorobowych.

  Autorka mediów społecznościowych Centrum „Wybierz Zdrowie”. Jest entuzjastką naturalnych metod profilaktycznych i leczniczych, działań prozdrowotnych i edukacyjnych. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w certyfikowanych konferencjach, szkoleniach i warsztatach z zakresu medycyny żywieniowej, psychodietetyki i fitoterapii oraz intensywnie śledzi najnowsze wyniki badań dotyczące związków odżywiania z rozwojem chorób.

  CENNIK


  Wizyta w poradni dietetycznej


  Plan dietetyczne 7 dniowy            

Wszystkie specjalizacje