• NIE LICZ NA „DIETĘ CUD”

  NIE LICZ NA „DIETĘ CUD”

  Nie licz na kolejną cudowną dietę, magiczne suplementy, czy inne modne metody odchudzania. Warto bazować na sprawdzonych i profesjonalnych kuracjach odchudzających. Jako dietetyk z wieloletnim doświadczeniem w racjonalnym i skutecznym odchudzaniu pomogę Ci odnaleźć siłę do walki o lepsze samopoczucie, zdrowie i szczupłe ciało. Odpowiednia motywacja, indywidualnie dobrany plan dietetyczny i aktywność fizyczna są gwarancją sukcesu i szczupłej sylwetki.

  Holistyczne podejście do pacjenta pomaga w redukcji masy ciała, ale przede wszystkie poprawia wyniki badań, samopoczucie, zwiększa pewność siebie oraz poprawia komfort życia.

  Stosując „diety cud” możemy schudnąć, jednak są to efekty krótkotrwałe i zaburzymy pracę naszego organizmu. Takie eksperymenty mogą spowodować dolegliwości lub nawet być przyczyną poważnych chorób. Każda „dieta cud” rozregulowuje organizm i utrudnia prawidłowe odchudzanie. Głodząc się spowalniamy metabolizm i obniżamy odporność organizmu. Dzięki wsparciu dietetyka odchudzanie nie musi kojarzyć się z głodem i ciągłymi ograniczeniami.

  Dieta to nie chwilowe ograniczenia, to nowe nawyki żywieniowe, które razem wypracujemy i będziemy utrwalać.

  Na zdrowy tryb życia i na zmiany nawyków żywieniowych nigdy nie jest za późno. Zadbaj o siebie już dzisiaj i nie odkładaj tego na jutro.

  więcej informacji…

  Leave a reply →